VERBATIM CD-R(50-Pack)Spindle/ Print/ 52x/ 700MB/ NoID

Profesionálne optické médiá Verbatim spĺňajú prísnejšie špecifikácie, než sú štandardy ich patričných subjektov. Prísnejšie špecifikácie zaisťujú vyššiu kompatibilitu so zapisovacími a prehrávacími jednotkami. To má za následok vyššiu kvalitu prehrávania, teda aj dlhšiu dobu archivácie a lepšiu č ... viac
Objednávací kód: 213590776
Kód výrobcu: 43745
Výrobca: VERBATIM
Záručná lehota: 24 mes.
Dostupnosť: na sklade
Cena bez DPH: 14,63 €
Cena s DPH: 17,56 €
Porovnanie Obľúbené

Profesionálne optické médiá Verbatim spĺňajú prísnejšie špecifikácie, než sú štandardy ich patričných subjektov.

Prísnejšie špecifikácie zaisťujú vyššiu kompatibilitu so zapisovacími a prehrávacími jednotkami. To má za následok vyššiu kvalitu prehrávania, teda aj dlhšiu dobu archivácie a lepšiu čitateľnosť.

Profesionálne optické médiá Verbatim rozpoznáte podľa značky DataLifePlus.
Disky Verbatim CD-R / RW využívajú technológiu MKM / Verbatim, ktorá zaisťuje, že každá nahrávka bude v tej najvyššej kvalite. Vďaka vývojovému stredisku spoločnosti Mitsubishi Chemical a silné spolupráci s výrobcami jednotiek je zabezpečená široká kompatibilita diskov Verbatim, ktoré tak sú ideálnym riešením pre zdieľanie počítačových dát, domácich videí, fotografií a hudby. Od európskej jedničky * v oblasti zapisovateľných médií * SCCG CD / DVDR / 03 - / 09.

Disk CD-R je zapisovateľný disk, ktorý poskytuje kapacitu 700 MB. V súlade so špecifikáciami Oranžové knihy, časť II, verzia 3.

Mechanické technické požiadavky na média Verbatim sú veľmi presné a dáta na nich zapísané je možné načítať širokou škálou jednotiek. Z toho dôvodu vykazujú disky Verbatim vysoký stupeň kompatibility s jednotkami s rôznymi rýchlosťami zápisu.

Vynikajúca odolnosť voči UV žiareniu

Životnosť: technológie Extra Protection - až 40 rokov; technológie AZO - až 100 rokov, najnižší stupeň výskytu chýb pri použití širokej škály zapisovacích jednotiek CD.

Široký, biely, atramentom potlačiteľný disk má biely povrch, na ktorý je možné tlačiť, až k náboju a potlačiteľný priemer 23-118 mm

-|CZ|SK|EN