VERBATIM CD-R(10-Pack)Jewel/ Printable/ 52x/ 700MB

CD-R AZO Wide Inkjet Printable; Disky Verbatim CD-R/ RW využívajú technológiu MKM / Verbatim, ktorá zaisťuje, že každá nahrávka bude v tej najvyššej kvalite. Vďaka vývojovému stredisku spoločnosti Mitsubishi Chemical a silné spolupráci s výrobcami jednotiek je zabezpečená široká k ... viac
Objednávací kód: 213590736
Kód výrobcu: 43325
Výrobca: VERBATIM
Záručná lehota: 24 mes.
Dostupnosť: na sklade
Cena bez DPH: 7,61 €
Cena s DPH: 9,13 €
Porovnanie Obľúbené

CD-R AZO Wide Inkjet Printable

Disky Verbatim CD-R/RW využívajú technológiu MKM / Verbatim, ktorá zaisťuje, že každá nahrávka bude v tej najvyššej kvalite. Vďaka vývojovému stredisku spoločnosti Mitsubishi Chemical a silné spolupráci s výrobcami jednotiek je zabezpečená široká kompatibilita diskov Verbatim, ktoré tak sú ideálnym riešením pre zdieľanie počítačových dát, domácich videí, fotografií a hudby. Od európskej jednotky * v oblasti zapisovateľných médií

  • SCCG CD / DVDR '03 - '09.

Disk CD-R je zapisovateľný disk, ktorý poskytuje kapacitu 700 MB. V súlade so špecifikáciami Oranžové knihy, časť II, verzia 3.
Mechanické technické požiadavky na média Verbatim sú veľmi presné a dáta na nich zapísané je možné načítať širokou škálou jednotiek. Z toho dôvodu vykazujú disky Verbatim vysoký stupeň kompatibility s jednotkami s rôznymi rýchlosťami zápisu.

Vynikajúca odolnosť voči UV žiareniu,
Životnosť: technológie Extra Protection - až 40 rokov; technológie AZO - až 100 rokov,
najnižší stupeň výskytu chýb pri použití širokej škály zapisovacích jednotiek CD.

Široký, biely, atramentom potlačiteľný disk má biely povrch, na ktorý je možné tlačiť, až k náboju a potlačiteľný priemer 23-118 mm.
Číslo súčasti: 43325
Kapacita: 700MB
Max. Zapis. Rýchlosť: 52x
Balenie: 10 Pack Jewel Case
Povrch: Wide Inkjet Printable
Oblasť tlače: 23 - 118mm

-|CZ|SK|EN
Ostatní
Typ média CD-R