VERBATIM CD-R(100-Pack)Spindl/ ExtraProtect/ 52x/ 700

Disky Verbatim CD-R/ RW využívajú technológiu MKM / Verbatim, ktorá zaisťuje, že každá nahrávka bude v tej najvyššej kvalite. Vďaka vývojovému stredisku spoločnosti Mitsubishi Chemical a silné spolupráci s výrobcami jednotiek je zabezpečená široká kompatibilita diskov Verbatim, ktoré tak sú ideálnym ... viac
Objednávací kód: 213590799111
Kód výrobcu: 43411
Výrobca: VERBATIM
Záručná lehota: 24 mes.
Dostupnosť: na sklade
Cena bez DPH: 26,60 €
Cena s DPH: 31,92 €
Porovnanie Obľúbené

Disky Verbatim CD-R/RW využívajú technológiu MKM / Verbatim, ktorá zaisťuje, že každá nahrávka bude v tej najvyššej kvalite. Vďaka vývojovému stredisku spoločnosti Mitsubishi Chemical a silné spolupráci s výrobcami jednotiek je zabezpečená široká kompatibilita diskov Verbatim, ktoré tak sú ideálnym riešením pre zdieľanie počítačových dát, domácich videí, fotografií a hudby. Od európskej jednotky * v oblasti zapisovateľných médií

  • SCCG CD / DVDR '03 - '09.

Disk CD-R je zapisovateľný disk, ktorý poskytuje kapacitu 700 MB. V súlade so špecifikáciami Oranžové knihy, časť II, verzia 3.
Mechanické technické požiadavky na média Verbatim sú veľmi presné a dáta na nich zapísané je možné načítať širokou škálou jednotiek. Z toho dôvodu vykazujú disky Verbatim vysoký stupeň kompatibility s jednotkami s rôznymi rýchlosťami zápisu.

Vynikajúca odolnosť voči UV žiareniu,
Životnosť: technológie Extra Protection - až 40 rokov,
najnižší stupeň výskytu chýb pri použití širokej škály zapisovacích jednotiek CD.

Povrch s technológiou Extra Protection má biely povrch a poskytuje zvýšenú ochranu pre náchylnú popisovacie stranu. Možno na neho písať popisovacím perom na disky CD / DVD.

Číslo súčasti: 43411
Kapacita: 700MB
Max. Zapis. Rýchlosť: 52x
Balenie: 100 Pack Spindle
Povrch: Extra Protection

-|CZ|SK|EN
Ostatní
Typ média CD-R