VERBATIM CD-RW(10-Pack)/ Jewel/ 12x/ 700MB

Disky Verbatim CD-R/ RW využívajú technológiu MKM / Verbatim, ktorá zaisťuje, že každá nahrávka bude v tej najvyššej kvalite. Vďaka vývojovému stredisku spoločnosti Mitsubishi Chemical a silné spolupráci s výrobcami jednotiek je zabezpečená široká kompatibilita diskov Verbatim, ktoré tak sú ideálnym ... viac
Objednávací kód: 21358739
Kód výrobcu: 43148
Výrobca: VERBATIM
Záručná lehota: 24 mes.
Dostupnosť: na sklade
Cena bez DPH: 11,44 €
Cena s DPH: 13,73 €
Porovnanie Obľúbené

Disky Verbatim CD-R/RW využívajú technológiu MKM / Verbatim, ktorá zaisťuje, že každá nahrávka bude v tej najvyššej kvalite. Vďaka vývojovému stredisku spoločnosti Mitsubishi Chemical a silné spolupráci s výrobcami jednotiek je zabezpečená široká kompatibilita diskov Verbatim, ktoré tak sú ideálnym riešením pre zdieľanie počítačových dát, domácich videí, fotografií a hudby. Od európskej jednotky * v oblasti zapisovateľných médií

SCCG CD / DVDR '03 - '09.

Disk CD-RW je prepisovateľný disk, ktorý poskytuje kapacitu 700 MB. V súlade so špecifikáciami Oranžové knihy, časť III, verzia 2. Disky CD-RW o rýchlostiach 12x a 24x nebudú fungovať v pomalších jednotkách.
Značka CD-ReWritable označuje disky, ktoré je možné použiť viac ako raz a ich obsah je možné vymazať a znovu prepísať. Disky Verbatim CD-RW možno prepísať minimálne 1 000-krát.

Za úspechom diskov CD-RW spoločnosti Verbatim sa skrýva revolučný optický nahrávací materiál meniaci fázy alebo technológie SERL (Super Eutectic Recording Layer). Tento materiál zabezpečuje plynulé prepínanie medzi fázami zápisu a vymazania a naviac aj tepelnú stabilitu zapisovacej vrstvy. Stabilita zapisovacej vrstvy znamená vysokú spoľahlivosť, nízky šum signálu a možnosť dlhodobej archivácie.
Vysoko výkonná zapisovacia vrstva,
vysoko odolná ochranná vrstva,
minimálne 1000 prepísanie.

Tento disk má matný strieborný povrch. Možno na neho písať popisovacím perom na disky CD / DVD.

Číslo súčasti: 43148
Kapacita: 700MB
Max. Zapis. Rýchlosť: 12x
Balenie: 10 Pack Jewel Case
Povrch: Scratch Resistant

-|CZ|SK|EN
Ostatní
Typ média CD-RW